تبلیغات
آموزش هک و دانلود نرم افزار - طریقه ای آسان ولی ۵۰ درصد موفق برای هک ایمیل


آموزش هک و دانلود نرم افزار


طریقه ای آسان ولی ۵۰ درصد موفق برای هک ایمیل
سه شنبه 4 مرداد 1384

برای هک کردن ایمیل شما نیاز به ? ایمیل آدرس دارید و این میل آدرس فرقی نداره که مال کجا باشه و هیچ مهدودیتی هم نداره........!!!!!

شما با فرستادن این ایمیل خیلی راحت بگم به سرور یا همون ربات سرور ? ویروس میدین که روبات رو از کار میندازه و به قول خودمون هنک می کنه و بعدش هر چی که ازش بخواین بهتون میده که دیگه این آلی میشه نه.....؟؟؟؟!!!

اول هک کردن میل یا آی دی در یاهو که همه منتظر این هستن....!!!!

برای این کار به ترتیب مراحل زیر را اجرا کنید و مواظب باشید که اشتباه نکنید و اگر اشتباه کنید ? جواب زد حال براتون میاد که حسابی کج میشین....!!!

? . در قسمت To این آدرس را وارد می کنید....rajalakshminair100@rediffmail.com

ای آدرس ربات پسورد یاب یاهو می باشد....!!!!

? . برای قسمت Subject کلمه ی password retrieval (آدرس میل قربانی)

که اینجا درست نشان داده نشده ولی شما باید اول کلمه ی Password retrieval رو وارد کنید و بعد ? پرانتز باز کرده و میل آدرس قربانی را درون آن بنویسید و پرانتز را ببندید.....!!!

? . در قسمت متن نامه که همون messeg box می شود به ترتیب مانند پایین عمل کنید....( من این قسمت را انگلیسی می نویسم تا اشتباح نشه )

(our E-mail adresse(Your password در این قسمت که خط اول باشه ایمیل آدرس خودتون و پسوردش رو وارد کنید و اینم بگم که نگران نباشین این نامه برای سرور یاهو ارسال میشه نه هیچ فرد یا سرور دیگه......!!!

در خط دوم این کد را وارد کرده و خودتان آن را تنضیم کنید......!!!!

*****___Hotmailpswd_rtrvl_Xtra-----fast-----server(victimspswd)----Snd---bk---anypswd(crack---rtrvl%^&%^&%^&"£""!_______SND_____Free----4635---Yahoo--Aol---Hotmail____(rajiv3371@rediffmail.com)Email----Cracker%^&&^&^*(((^%^%$%_@@@------------------SEND....

و حالا نامه را ارسال کنید و ? بار از ایمیل آدرس خود خارج شوید و بعد از ? دقیقه دباره وارد شوید و نامه ی پاسخ را باز کنید و پسورد را بردارید..........!!!!
نوشته شده توسط مصطفی در سه شنبه 4 مرداد 1384 و ساعت 03:07 ق.ظ
Desined By Mohamad + Alireza