تبلیغات
آموزش هک و دانلود نرم افزار - بمب هسته ای بسازید


آموزش هک و دانلود نرم افزار


بمب هسته ای بسازید
دوشنبه 4 مهر 1384

آموزشی در خصوص چگونگی ساخت بمب هسته‌یی در منزل بر روی بسیاری از وب سایت‌های BBS چین ارسال شده است كه می‌گوید در صورت در دسترس بودن مواد خام اولیه، ساخت یك بمب به یك هفته زمان نیاز دارد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران ، از ایسنا، براساس یك اعلامیه‌ی آموزشی 6000 واژه‌ای كه بر روی سایت اینترنتی http://www.tianlanlan.com در استان لیائونینگ ارسال شده است، ساخت بمب هسته‌یی در منزل به 30 كیلوگرم اورانیوم 235 كه اندازه‌ای در حدود یك توپ بیسبال است، نیاز دارد.

در این اعلامیه آمده است: اورانیوم مورد نیاز را می‌توان از یك رآكتور هسته‌یی مورد استفاده در یك دانشگاه كه اقدامات امنیتی كمتری در آن انجام می‌گیرد، سرقت كرد. پس از این كه اورانیوم آماده شد، باید ذوب شده و به دو ظرف كروی كه برای مشعل اتیلنی استفاده می‌شود، تبدیل شود. این ظرف‌های پر شده سپس در جعبه‌هایی ذخیره می‌شوند و در یك سلول زیرزمینی گداخته می‌شوند، سپس باید فیوز و تایمر بر روی آن نصب شود.

این گزارش حاكی است، اگر چه این اعلامیه آموزشی عملی و سیستماتیك به نظر می‌رسد، بیشتر مردم به جای یك دستور كار قابل اجرا آن را یك لطیفه و شوخی می‌پندارند.

پلیس لیائونینگ گفته است این اعلامیه فقط یك شوخی است و نمی‌توان با مواد قابل استفاده در دانشگاه، بمب هسته‌یی ساخت

نوشته شده توسط مصطفی در دوشنبه 4 مهر 1384 و ساعت 01:09 ب.ظ
Desined By Mohamad + Alireza