تبلیغات
آموزش هک و دانلود نرم افزار - ویروس یاب میکروسافت


آموزش هک و دانلود نرم افزار


ویروس یاب میکروسافت
پنجشنبه 21 مهر 1384
از نخستین ساعات امروز ، مایکروسافت در اقدامی غیر منتظره به کلیه مشرکان خود اعلام کرد تا لحظاتی دیگر نخستین نگارش از نرم افزار ویروس یاب خود را ارائه خواهد کرد .
این نرم افزار جدید مایکروسافت "Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool" نام دارد و در حقیقت نسخه کامل ، جامع و گسترش یافته برنامه هایی است که تا پیش از آن توسط این شرکت ارائه شده بود . مایکروسافت در سال گذشته نیز یک برنامه بسیار کوچک برای شناسایی و پاک نمودن ویروس MS-Blaster منتشر کرده بود . این شرکت قصد دارد تا ویروس یاب خود را هر ماه در همین روز (روز سه شنبه از دومین هفته ماه) بروز رسانی نماید .
نگارشی که امروز ارائه شده است قابلیت حذف ویروسها و کرمهای بلاستر ، ساسر ، MyDoom ، DoomJuice ، Zindos ، Breweb (که آنرا با نام Download.ject می شناسیم) ، ناچی و در نهایت Gaibot را دارد .
امکان دریافت ویروس یاب مایکروسافت علاوه بر آنکه بصورت مستقیم از سایت مرکزی دانلود این شرکت محیا می باشد از طریق بروز رسانی کل سیستم عامل ویندوز نیز میسر خواهد بود . همچنین مایکروسافت یک نسخه از ویروس یاب خود را که بصورت آنلاین سیستم را اسکن می کند تهیه نموده است . به منظور کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه مربوط به آن شوید .
در صورتی که از ویندوز XP استفاده می کنید بهتر است بجای دانلود مستقیم برنامه ، سیستم عامل خود را بروز نمایید که در طی این کار ویروس یاب نیز بصورت خودکار بر روی ویندوز شما نصب می شود .

دانلود: ویروس یاب مایکروسافتنوشته شده توسط محمد در پنجشنبه 21 مهر 1384 و ساعت 03:10 ق.ظ
Desined By Mohamad + Alireza